GUMAR OLSZTYN

Wulkanizacja

opony i wulkanizacja olsztyn

Stan ogumienia, odpowiednie ciśnienie w oponach i prawidłowe dostosowanie ich do panujących warunków pogodowych (opony na sezon letni i zimowy) to jedne z kluczowych czynników wpływających na nasze bezpieczeństwo za kierownicą. Opony są bowiem jedynym elementem naszego auta, który posiada bezpośrednią styczność z nawierzchnią drogową. Dlatego posiadamy olbrzymi wybór opon licznych producentów, a ponadto jesteśmy (na życzenie Klienta) w stanie sprowadzić opony z poza naszej stałej oferty. Nasi pracownicy pomogą dobrać stosowne ogumienie w zależności od Państwa potrzeb, wymagań technicznych auta i zasobności portfela.

Naprawa opon – Wulkanizacja

Dodatkowo proponujemy też naprawę ogumienia, więc jeśli przebiliście oponę najeżdżając na gwóźdź, wpadliście w dziurę na drodze i uciekło Wam powietrze, zapraszamy do odwiedzenia naszego warsztatu. Zajmiemy się Państwa oponami i jeżeli tylko będzie to możliwe wyeliminujemy usterkę.

Nasza firma funkcjonuje z powodzeniem od 2002 roku na olsztyńskim rynku i przez sten czas systematycznie zbiera doświadczenie oraz wiedzę dotyczącą wymiany i naprawy ogumienia. Toteż dziś potrafimy naprawić wszystko, od dętki rowerowej przez opony aut osobowych i dostawczych.

Zakres usług wulkanizacyjnych

  • Wymiana opon na felgach aluminiowych oraz stalowych,
  • Sprawdzanie ciśnienia w kołach,
  • Pompowanie opon powietrzem lub azotem,
  • Naprawa opon,
  • Wyważanie kół,
  • Kontrola i regulacja geometrii kół.
keyboard_arrow_up