Gumar - mechanika, wulkanizacja, klimatyzacja
ul. Metalowa 6tel. 89 533 01 25
10-603 Olsztynkom. 605 338 869

Wulkanizacja Olsztyn

Stan ogumienia, odpowiednie ciśnienie w oponach i prawidłowe dostosowanie ich do panujących warunków pogodowych (opony na sezon letni i zimowy) to jedne z kluczowych czynników wpływających na nasze bezpieczeństwo za kierownicą. Opony są bowiem jedynym elementem naszego auta, który posiada bezpośrednią styczność z nawierzchnią drogową. Dlatego posiadamy olbrzymi wybór opon licznych producentów, a ponadto jesteśmy (na życzenie Klienta) w stanie sprowadzić opony z poza naszej stałej oferty. Nasi pracownicy pomogą dobrać stosowne ogumienie w zależności od Państwa potrzeb, wymagań technicznych auta i zasobności portfela.

Naprawa opon - Wulkanizacja

Dodatkowo proponujemy też naprawę ogumienia, więc jeśli przebiliście oponę najeżdżając na gwóźdź, wpadliście w dziurę na drodze i uciekło Wam powietrze, zapraszamy do odwiedzenia naszego warsztatu. Zajmiemy się Państwa oponami i jeżeli tylko będzie to możliwe wyeliminujemy usterkę.

Nasza firma funkcjonuje z powodzeniem od 2002 roku na olsztyńskim rynku i przez sten czas systematycznie zbiera doświadczenie oraz wiedzę dotyczącą wymiany i naprawy ogumienia. Toteż dziś potrafimy naprawić wszystko, od dętki rowerowej przez opony aut osobowych i dostawczych.

Zakres usług wulkanizacyjnych

  • Wymiana opon na felgach aluminiowych oraz stalowych,
  • Sprawdzanie ciśnienia w kołach,
  • Pompowanie opon powietrzem lub azotem,
  • Naprawa opon,
  • Wyważanie kół,
  • Kontrola i regulacja geometrii kół.

 

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Więcej informacji znajdziesz w polityce plików cookies.

Zamknij