Gumar - mechanika, wulkanizacja, klimatyzacja
ul. Metalowa 6tel. 89 533 01 25
10-603 Olsztynkom. 605 338 869

Mechanika samochodowa Olsztyn

Gumar Olsztyn jest profesjonalnym i rzetelnym warsztatem samochodowym zajmującym się naprawą i diagnostyką aut zarówno osobowych, jak i dostawczych. Nasz warsztat swoją dobrą renomę zawdzięcza głównie dzięki swoim pracownikom – to znaczy fachowcom, którzy w profesjonalny sposób połączyli własne zamiłowanie do motoryzacji z wieloletnią praktyką i doświadczeniem w dziedzinie mechaniki pojazdowej. Pracujemy na doskonałym sprzęcie w nowoczesnym obiekcie zaprojektowanym do celów warsztatowych, spełniającym wszelkie kryteria, których nie powstydziłyby się autoryzowane serwisy samochodowe najlepszych marek.

Naszą misją nie jest tylko wymiana czy naprawa podzespołów w autach. Staramy się przeciwdziałać powstawaniu usterek w przejrzysty i uczciwy sposób informując Klientów o stanie technicznym ich pojazdu oraz o zasadach prawidłowej jego eksploatacji. Korzystając z naszej oferty z zakresu mechaniki pojazdowej macie Państwo pewność, iż otrzymacie najwyższej jakości usługę naprawczą.

Zakres usług z obszaru mechaniki pojazdowej

  • kompleksowe naprawy zawieszenia samochodów osobowych i dostawczych - wymiana amortyzatorów,
  • diagnostyka komputerowa - kasowanie błędów komputera,
  • naprawy układu hamulcowego - wymiana tarcz i klocków hamulcowych,
  • ustawianie świateł
  • wymiana olejów, filtrów i płynów (oleje CASTROL),
  • przygotowanie samochodu do przeglądu,
  • ogólny przegląd stanu technicznego pojazdu.

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Więcej informacji znajdziesz w polityce plików cookies.

Zamknij